sadsad x
asdasd
2f590da6-dfab-4f7b-b180-49b3ebda9066.jpg (37 KB)

En güzel oda kokuları, Güzeltenim farkıyla sunulmaya devam edilmektedir. Kaliteli oda parfümleri konusunda İxora’nın birbirinden güzel esanslarını hemen deneyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan onlarca oda parfümünün içerikleri de sizlerle paylaşılmıştır. İnceledikten sonra sipariş verebilir ve bu kalıcı oda kokularına sahip olabilirsiniz. Günümüzde koku giderici olarak da satışa çıkarılan bu ürünler en uygun fiyat avantajlarıyla sunulmaktadır. Yaşam alanlarının yanı sıra ofislerinizde de kullanabileceğiniz oda kokuları ile kötü kokulardan uzak bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

İxora oda parfümleri her zaman ciddi sipariş alan ürün kategorilerimiz arasındadır. Bu nedenle günün herhangi bir saatinde, güvenilir online alışveriş yapmak için Güzeltenim’in diğer kategorilerini de gezinebilirsiniz. İxora oda parfümleri ya da kalıcı oda kokuları, aşağıda sizlerle paylaştığımız nedenlerden dolayı her zaman ilgi görmektedir. Uygun fiyatlarla satın almak için daha fazla beklemeden gerekli aksiyonları alabilirsiniz.

İxora En Güzel Oda Kokuları

İxora oda kokuları, çubuklu oda parfümleri olarak tercih edilebilir. Farklı esansların birleşimiyle oluşturulan bu ürünler, kullanıldığı her ortama ferahlık katar. Üstelik çok uygun fiyatlarla sunulduğu için İxora oda parfümleri konusunda binlerce kullanıcı yorumu da platformlardaki yerini almıştır.

Ürünü sipariş verdikten sonra kısa sürede sahip olurken, kullanım alanınızdaki harika kokuları hissetmeye başlayabilirsiniz. Oda kokuları, kutusundan çıkarıldıktan sonra herhangi bir ortama konulmalıdır. Kısa bir süre sonra özel kokunun bulunduğu alana yayılması, bölgedeki tüm kötü kokuları da yok edecektir. Zaten İxora oda kokuları sadece bu amaç için üretilmektedir.

Bambu çubuklu olan bu ürünler vazosuyla beraber sunulmaktadır. Hem işlevsel hem de dekoratif bir ürün olan İxora oda kokuları, uzun süre kalıcı koku sağlar. Tasarımı da güzel olduğu için kullanıldığı her ortamda ilgi çekmektedir. Elbette dekoratif görünüme sahip olan çubuklar sayesinde mekanın havası anında değişecektir. Üstelik parfüm içerisindeki sıvı bittikten sonra bu çubukları ayakkabı, kıyafet ya da mutfak dolaplarında kullanarak faydalanmayı sürdürebilirsiniz.

Aromatik kokunun kullanıldığı ortama nüfuz etmesini sağlamak için kokuyu vazonun içine döktükten sonra çubukları yerleştirmeniz yeterlidir. Talep edenler çubukları ters çevirerek daha yoğun bir kullanım gerçekleştirebilir.

İxora Kalıcı Oda Parfümleri

Kalıcı oda parfümleri, sprey kutuda sunulmaktadır. Bu kapsamda çubuklu oda kokuları gibi oda parfümleri de kullanıldığı alanında havasını değiştirir. İxora’nın oda spreyleri kavun, tropikal, ada ferahlığı, mor bahar ve beyaz düşler gibi farklı esanslarla üretilmiştir. Küçük şişesi sayesinde aracınızda da kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu ürünün muhteşem bir etki yarattığını söylemek doğru olacaktır. Ayrıca İxora oda spreyleri kullanıcı yorumları takip edildiğinde oldukça etkili ve güzel sonuçların alınabildiği unutulmamalıdır.

Yaşam alanlarında istenmeyen kötü kokulara karşı özel ve koş kokulu formülüyle dikkat çeken bu ürünlerin kullanıldığı alana serinlik kattığı da bilinmektedir. Son zamanların en çok sipariş edilen oda spreyi markası olan İxora ile kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz

Oda Spreyinin Zararı Var mı?

Bu konuda günümüze kadar yapılan onlarca araştırma söz konusudur. Tamamen doğal yapıda olan İxora ürünleri, herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. Özellikle de çubuklu oda kokularının kaliteli esanslarla üretilmesi nedeniyle rahatlıkla kullanılabildiği unutulmamalıdır. Elbette çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklamanın her zaman mantıklı olduğu bilinmelidir. Çünkü çocukların bu sprey ya da çubuklara ağızla temas etmesi halinde bulantı ve baş ağrısı gibi durumlar yaşanabilir. Uzun vadede ise nefes darlığı ve astım gibi sağlık sorunlarıyla karşılaşılabilir. O halde herhangi bir zararı bulunmayan oda spreylerinin sadece çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması yeterlidir.

 

Sırala
Görünüm:
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.