sadsad x
asdasd
2f590da6-dfab-4f7b-b180-49b3ebda9066.jpg (37 KB)

Cool Hair

Cool Hair

Saç tokaları, kadınların saç güzelliğini ön plana çıkaran ürünlerdendir. Bu kapsamda Cool Hair ile saçlarınızı rahatlıkla toplayabilir ve zarar vermeden bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hayvansal madde içermeyen bu ürün, saçlarını at kuyruğu şeklinde yapan kadınların vazgeçemediği bir üründür. Günümüzde en çok kullanılan saç modellerinden biri olan at kuyruğu aslında bazı durumlara dikkat edilerek uygulanmalıdır. Öte yandan Güzeltenim olarak saçlarına özen gösteren kadınların tüm ihtiyaçlarına anında yetişiyor ve en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Cool Hair Nasıl Kullanılır?

Görünümüne önem gösteren kadınlar en çok da saç şeklinden kaynaklı sorunlar yaşamaktadır. Dağınık saçları toplamak için birbirinden farklı uygulamalara başvuran ancak başarılı olamayan kadınlar artık Cool Hair sayesinde bu sorunun üstesinden gelmektedir. Bu ürün saçları atkuyruğu şeklinde toplar ve düzenli bir şekilde görünmesini sağlar. Haliyle bulunduğunuz ortamda saçlarınızın bakımlı ve güzel olduğunu hissettirebilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanacağınız bu ürünün uygun fiyatlarla Güzeltenim tarafından anında kargo ile gönderileceğini unutmayın.

Atkuyruğu Saç Nasıl Yapılır?

Kadınlar çoğu zaman uğraş gerektiren saç modelleri için yeterli vakti bulamayabilir. Aynı durum farklı stil teknikleri için de geçerlidir. İş görüşmesine, arkadaşlarla buluşmaya veya spora giden kadınlar hızlıca Cool Hair saç tokası sayesinde güzel bir atkuyruğu modeline ulaşabilmektedir. Saçların kontrol altına alınması için mutlaka kullanılması gereken saç tokaları ile ilgili dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Atkuyruğunun kusursuz bir görünüme ulaşmasını sağlamak aynı zamanda saçların toplandığı yere bağlıdır. Güzeltenim farkıyla sunulan saç tokası sayesinde saçlarınızda anında atkuyruğu görünümü oluşurken ayrıca saçların daha estetik görünmesi sağlanır. Gür ve kalın telli saçlar için de ensenin hemen üst kısmından bu tokayı kullanabilirsiniz.

Atkuyruğu saçların daha uzun görünmesi amacıyla saçlar alt ve üst olarak ikiye ayrılmalıdır. Bu durum alttaki atkuyruğunu gizleyeceği için güzel bir görünümü de ortaya çıkarır. Günümüzdeki pek çok yıldız da bu tokalardan yararlanarak saçlarıyla uzun süre uğraşmaktan kurtulmaktadır.

Atkuyruğu saçların uzun kısmının dolgun ve gür görünmesi için hacim veren bir sprey uygulayabilirsiniz. Zaten Cool Hair kullanacağınız için modelin dışında kalan saçlarınız da volümlü bir görünüme ancak bu şekilde ulaşabilir.

Atkuyruğu yapan kadınlar bu modelin gün boyunca etkisini sürdürmesi için Cool Hair’e ek olarak tel tokalarla alttan destekleyebilir. Bu tokaları çapraz ve Cool Hair’e dik olarak uygulayabilirsiniz. Son olarak elektriklenme sorunu yaşayan kadınların bu ürün sayesinde herhangi bir problem yaşamayacağı da unutulmamalıdır.

Trend At Kuyruğu Modelleri

Farkı saç modellerinden yararlanmak isteyen kadınlar her kıyafete uyum sağlayan atkuyruğu saç modellerini tercih etmektedir. Düz veya dalgalı saç tipleri için rahatlıkla uygulanabilen bu model için bazı ürünlere de ihtiyacınız olacaktır. Saç tokası bu kapsamda kullanmanız gereken en önemli ve tek üründür.

Trend atkuyruğu modellerine bakıldığı zaman ilk olarak sarılı atkuyruğu uygulamasına başvurabilirsiniz. Cool Hair sayesinde saçlarınızı topladıktan sonra kullanabilir ve tutamı sabitleyebilirsiniz. Genelde kadınların gündelik yaşamda en sık kullandığı atkuyruğu modelidir.

Bir diğer seçenek, yandan atkuyruğu modelidir. Dağınık bir görünüm seven kadınlar gevşek ya da aşağıdan da bu saç şeklini oluşturabilir. Son olarak Cool Hair sayesinde rahatlıkla oluşturabileceğiniz diğer atkuyruğu modelleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Yana atılmış atkuyruğu
  • Kıvırcık atkuyruğu
  • Düşük atkuyruğu
  • Örgülü atkuyruğu
  • Retro atkuyruğu
  • Boğumlu atkuyruğu

Klasik modeli farklılaştırmak isteyen ve daha romantik bir görünüme ulaşmak isteyen kadınlar tüm saçlarını yan taraftan toplayarak enseye yakın bir alanda atkuyruğu şeklinde bağlayabilir.

Klasik modeli farklılaştırmak isteyen ve daha romantik bir görünüme ulaşmak isteyen kadınlar tüm saçlarını yan taraftan toplayarak enseye yakın bir alanda atkuyruğu şeklinde bağlayabilir.

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.